Citat:
Ursprungligen postat av
DrOutlaw
Du har inte "uppfunnit" en ny medicin för att du blandade två preparat, och vad du än tror att du "uppfann" så finns redan medicinen/forskas redan på. Så svaret på din fråga: nej.
Här slår man sig för bröstet utan att ens veta vad det handlar om närmare.
Du verkar bitter. Kanske du behöver medicin för det? Inte min upptäckta medicin då, då den inte hjälper för bittra tjuriga gubbar.
Utöver det så är det mycket möjligt att de redan har kunskapen, eller forskar på det. Vad vet jag? Men har aldrig hört talas om något liknande med denna kombination.
Just därför frågade jag hur man ska gå tillväga och vart man ska vända sig, något varken du eller någon annan faktiskt har svarat på.
Så håll er till ämnet annars rapporterar jag er för trams hädanefter då ni överhuvudtaget inte ens försöker ge något seriöst svar.