Citat:
Ursprungligen postat av
RickardRedig12
Såg du ens själva debatten??
Om du gjorde det så förstår du nog ganska säkert varför Trump har ett sånt offentligt stort stöd när det gäller att USA ska sluta skicka pengar till Ukraina
Ukraina som folk har alltid varit jävligt otacksamma mot all hjälp och pengar man har skänkt till dem
Det är verkligen högtid nu att folk får upp ögonen för det här och låter Ukraina ta smällen som de själva ställt till med!!
Jo eftersom jag skrev att detta var det sjukaste jag SETT så vore det väl ganska konstigt om jag inte SETT det 🫢🫢🫢
Jävligt smart tänkt där 👌
Men du kanske har rätt, de kanske är just så dumma i USA att de faktiskt tycker detta är ett vettigt beteende av en sittande president/vicepresident.
Personligen är jag fortfarande i chock över den totala idiotin av 2 personer mot en annan i ett offentligt sammanhang.