Citat:
Ursprungligen postat av
jagharenfitta
Jag tycker uppriktigt synd om dig som tror på sånt där.
Om det skulle vara så som du tror så skulle Dumpen vara dessa personers älsklingsobjekt. För Dumpen tar ju verkligen fokus från riktiga pedofiler genom att hänga mestadels meningslösa ofarliga sexchattare.
Det är synd om dig som tror att du verkligen kan få fram påståenden riktat mot mig där du hela tiden försöker skönmåla sexualbrottslingar.
Dumpen har knappast möjlighet att nå de högsta topparna och går efter de farliga men förståndssvaga förbrytarna.
Det är
riktiga pedofiler. Ett barn som blir våldtagen av en sjuk typ som letar efter kvinnor med barn, barn utsatta för övergrepp, som skickar sexuellt material till vad de tror är en mängd olika småtjejer- utsätts av riktiga pedofiler.
Du avgör inte vad offret upplever. Och ja en massa som bara är sjuka och onda begår sexualbrott utan att ens vara pedofiler. Håller du med om det?
Eftersom du säger "riktiga pedofiler". I det så rentvår du också Sara helt från dina egna och andras anklagelser mot henne för om chattarna är ofarliga är ju dem de skriver med de
ofarligaste av alla i de här historierna. Dvs Sara och de andra är harmlösa i din egen mening.