Citat:
Ursprungligen postat av
ardaguler
Den biten är jag med på, men hur går det ihop med att presentera ena som Maradona och den andra med en ambitiös GTA-inspirerad video? Det lägger väl förväntningar på dem båda. Men det är såklart en väldigt ointressant diskussion det här.
Det beror på spelares personlighet vad som är bäst för var och en. Jag känner inte de här spelarna så vet inte vad som är bäst för dem.
(Jämför: Då jag var coach började jag med att säga att vi skulle upp i näst högsta serien (från näst lägsta) för att väcka tanken att det kunde vara möjligt.
Sedan individuellt för varje spelare, en del hade redan bra psyke, de flesta behövde förstärka självförtroendet, medan andra var för kaxiga så behövdes varvas ned så de inte underskattade motståndarna. Men det viktigaste var att få alla att tro att det var möjligt att vinna även mot mycket bättre spelare.)