Citat:
Ursprungligen postat av
HeltVild
Ännu en gnällvideo där han försöker "rättfärdiga" sitt gnällande, klart man har rätten att gnälla när alla och hela universum är emot en och inget är ens egna fel

sen slänger man in lite chrippa också såklart för extra klicks
Han förstår inte själv hur dum han är som sitter och bemöter välvilligt inställda följare som bara är lite ifrågasättande till honom med den här dryga tonen. Han sitter själv och ger uttryck för sina åsikter på en öppen plattform, han får räkna med att folk skriver saker utan att stryka honom medhårs ibland. Det är en sak att bemöta hatiska användare med en dryg ton, i det här läget sitter han och gnäller på folk som inte verkar ha något direkt emot honom.
Det är i lägen som dessa som folk får upp ögonen för vem Baronen är i verkligheten. Han är inte den sköna, spirituella killen han målat ut sig som. Han är en dryg, narcissistisk besserwisser, som ser all form av kritik som personliga påhopp som han måste försvara sig emot.