Analyserna har jag inte brytt mig så mycket åt dom har ju varit helt missvisande de senaste två valen.
Jag satte mitt hopp till att amerikanerna skulle ha tagit sitt förnuft tillfånga dom har ju sett vad narcisisten är kapabel till exempelvis stormningen av capitolium ( försök till statskupp )
Hoppas han hinner få en hjärtinfarkt innan installationen och att Nikki Haley blir vp.
Då skulle i alla fall jag känna mig lugnare inför framtiden.
Det var något jag hörde sent igår kväll innan jag la mig, hur säkra de var på den sk blå väggen!
Nja han var gudfar åt en kompis dotter - som han adopterade efter kompisens död - som han sen gifte sig med när hon fyllde 21 - hon är USAs yngsta first lady.
Vad händer om Kamala Harris mördar Joe Biden, blir hon president då? Med tanke på vilken orm hon är skulle det inte förvåna mig om hon hittar på något i sista stund och orkestrerar en statskupp
Nja, det har hänt lite saker som kan tyda på att valproceduren inte fungerar på vissa platser.
Det är väl detta som han kommenterat.
Att inte någon kan få sina röster registrerade.
Okej.
Får gratulera Trump till segern, inte fan av honom men ändå.
Det blir definitivt 4 intressanta år. Supermajoritet för republikanerna. Chansen finns för stora förändringar. Kommer det bli bättre för medelklassen? Det har jag mycket svårt att tro. Men vem vet.
Nej för Biden gjorde det så jävla bra föe medelklassen 👍
Vad händer om Kamala Harris mördar Joe Biden, blir hon president då? Med tanke på vilken orm hon är skulle det inte förvåna mig om hon hittar på något i sista stund
Han stiger nog ner och låter henne leka president sista 2 mån , så kan vi skriva av en svart kvinna