Citat:
Ursprungligen postat av
JohanSverkersson
Varken Danmark eller Tyskland river moskéer.
Jo det har faktiskt börjat. I Schweiz har de tex förbjudit slöja. Extremhögern i Tyskland har nått de högsta nivåerna sedan andra världskriget. I europeiska länder ser vi lite av ett uppror på sina håll, inte minst i UK, men även i andra länder, och det kommer knappast sluta växa förrän problemen är lösta och alt fler sluter upp.
Det var en svensk general som uttalade sig redan för 20 år sedan att om muslimer stannar och växer i Europa så kommer de i bästa fall bara bli deporterade i framtiden. Det kommer komma en brytpunkt när européerna blir trötta på islam och börjar organisera sig.
Alla vet vad som händer när européer börjar organisera sig och kriga mot någon. Det slutar alltid på samma sätt: total misär och död för motståndet.
Problemet när det händer är att alla muslimer, även de som sköter sig kommer dras över samma kam. Efter den dagen är muslimernas dagar räknade.