Citat:
Ursprungligen postat av
Slaskfarsan
"synen på kriget i Gaza lyfts fram som en anledning till att konflikten mellan statsrådet och statsministern har uppstått.
Utrikesdepartementet ska ha stått för en linje som understryker humanitär rätt och balans, men statsrådsberedningen har tryckt mer på stödet till Israel, enligt en källa med insyn"
Intressant spaning ... Nu är jag tveksam till att Billström har en tillstymmelse till Etisk Moralisk Kompass .
Däremot får han säkert Mordhoten för en apart Hållning
Det är ju folkmord med på sikt fördrivning Det är ju tom anmält av stora länder var det Sydafrika och Brasilien
Hade han haft ryggrad hade sagt " I did not sign up for this I Quit "
Då fick ju Uffe problem med rekryteringen
" Dumskalle sökes som är Pro Folkmord " sådana finns det ju i partiet Annars kan han hitta ngn i SD
Skjuta artillerigranater på människors hem Kvinnor och Barn är inget krig det vet alla ( Väl )
Visst Hamas kan vara svin Fullt möjligt ... Men varför mörda 30 000 -- 50 000 för att komma åt dessa
Tom i Israel hörs protester om att det är fel väg Dom Mördar Iranier och Mördar i Libanon
Det är stora länder nära som är förbannade
I en demokrati får man ibland höra kritik .Saker som att " Du har fel "
Men det finns en beröringsskräck inför Judars Hemskheter för ngt som hände för 75 år sedan utfört av Tyskar väsentligen.' Dags vända blad Move On
Sedan då näringslivet för Billström vem skulle anställa honom han är en Ohederlig Byråkrat som inte betalade TV Licensen det är ju ett sänke för firmans varumärke anställa en bidragsfuskare som partiet yrar .
Slutsummering kan vara att han slutar för alla mordhoten inte för att han har ryggrad hederlighet
Då hade en annan debatt skett assåeee Uffe är köpt av Främmande Makt Bög Uffe
Det Ville man se på Judepressen samt Pravda TV köra det Scoopet Informationssamhället
Frågan är om det inte rakt av är Billströms demokratiska Plikt berätta ---Demokratiska Lojalitet .
En annan Jude får ju Support i Kiev är det i Sveriges intresse eller pengar under bordet
FAS 3 med Bortre parentesen nu är det Arbetslinjen
Sedan vid Regeringsombildningen behöver Fetknoppen Justitieministern ---Åka annars kör pressen drevet
" Svensk Historias Sämsta Minister "