2024-06-30, 16:25
  #33253
Medlem
StigEngstroms avatar
Citat:
Ursprungligen postat av tindravarg
Locka med lyxvilla och sådant va. Äta rysk kaviar ur sketan osv

#431
431 erbjöd väl aldrig tösen ett smack.
Hon skulle få gubbkuk, det var inget avtalat om pengar, cigg, sprit eller annat fancy!
Kåt, glad och tacksam ska gäddfjortisarna vara!
Citera
2024-06-30, 16:36
  #33254
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Ubskyld
Läste precis artikeln från 24 juni, affären blev färdig samma månad, köpt av gäddan och fru. 15 miljoner..
#431

#431 Härligt att vara bunden vid en sån investering tillsammans med en man som vill att småtjejer rotar runt i hans rumpa och sedan slickar rent sitt finger.
Citera
2024-06-30, 16:38
  #33255
Moderator
intermittentexplosivitets avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Florman
#431 Härligt att vara bunden vid en sån investering tillsammans med en man som vill att småtjejer rotar runt i hans rumpa och sedan slickar rent sitt finger.
Hon är väl kuvad och undergiven honom, kanske gillar kinky själv?

#431
Citera
2024-06-30, 16:45
  #33256
Medlem
Sveppss avatar
Citat:
Ursprungligen postat av intermittentexplosivitet
Skönt ändå för #435 att det blev oväder* idag, mysigt att sitta inomhus med en kopp te och kolla på havet

*32 mm regn och åska

Hahaha ni är så brutalt roliga ibland 😂
Citera
2024-06-30, 16:49
  #33257
Medlem
tindravargs avatar
Citat:
Ursprungligen postat av intermittentexplosivitet
Hon är väl kuvad och undergiven honom, kanske gillar kinky själv?

#431


Det hade ju inte förvånad mig om han började grooma henne rätt tidigt och sedan låste fast henne. Hjärntvättad så in i helvete. Eller så gillar hon cash så pass att hon inte bryr sig om vad makens anal företar sig.
Citera
2024-06-30, 17:07
  #33258
Medlem
På Universitets hemsida är en bild på Cigg-mannen där gluggen är igentäppt. Då där ligger en del epostaddresser utgår jag från att någon mailat lite länkar...

Han syns för övrigt på streetview-bilderna på maps.

#435
Citera
2024-06-30, 17:21
  #33259
Medlem
tindravargs avatar
Citat:
Ursprungligen postat av StigEngstrom
431 erbjöd väl aldrig tösen ett smack.
Hon skulle få gubbkuk, det var inget avtalat om pengar, cigg, sprit eller annat fancy!
Kåt, glad och tacksam ska gäddfjortisarna vara!

Sant, snål en fan den där
Citera
2024-06-30, 17:24
  #33260
Medlem
StigEngstroms avatar
Citat:
Ursprungligen postat av tindravarg
Sant, snål en fan den där
Gäddor som erbjuder tex sprit och cigg är ju ändå realister.
Sen finns det gäddor som är rika som troll som inte mutar med nånting utöver sin sexiga gubbkropp.
Troliga förklaringen måste vara att dom är porrskadade, av enorma mått.
Citera
2024-06-30, 17:31
  #33261
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av kalkryggar
jag förstår mig inte på er i den här tråden riktigt. Inte för att vara sån, men ni låter fan efterblivna. Menar du att det skulle vara något svårt/knepigt att tänka ut att en tjej som ska ligga i frugans säng inte bör ha parfym på sig?

Eller skulle det vara svårt för en man att tänka ut det just för att han skulle vara kåt vi tillfället han ska tänka?

Givetvis har han knullat vid sidan förut, det är inte svårt att räkna ut via mötet och hans personlighet. Men va fan, att det skulle vara svårt att tänka ut det där med parfymen. Hela tråden (och kommentarerna på Dumpens sida) är ju fylld av inlägg som gör att det känns som att de som dras till detta är efterblivna.
Har också sett en ökning av efterblivna människor i tråden. Speciellt i telefonsamtalet hos #432 där man innan publicering tydligt har redigerat fiskarens röst, och dom frågar hur "gäddan är så dum som inte fattar?"
__________________
Senast redigerad av atinySetare 2024-06-30 kl. 18:16.
Citera
2024-06-30, 18:14
  #33262
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Elofsson666
Japp. Står bara gift nu. Är det nåt som försvinner automatiskt när vederbörande #435 tar bort sig eller görs det manuellt?
Det försvinner automatiskt när man raderar sitt konto.
Citera
2024-06-30, 18:31
  #33263
Medlem
#435 har stängt av kommentarerna på sin YT.
Citera
2024-06-30, 18:39
  #33264
Medlem
HassanVonEssens avatar
Citat:
Ursprungligen postat av whataboutism
Han kan ju inte på fullaste allvar tro att snacket om förtalsanmälningar skulle kunna få släkt och vänner att tro att han blivit utsatt för någon form av komplott. De som går in på dumpen.se får ju se en konfrontationsvideo där han tydligt och klart medger att han stämt träff med en 14-årig flicka. Nu faller allt i hans tillvaro. Undra vilka samtal som förs där i strandvillan? Och tänderna? Knappast någon idé att fixa dem nu när allt ändå tar slut. Att han uppenbarligen gått runt länge med käften i det skicket är också ett tydligt tecken på att han för länge sedan gett upp sitt liv. En sådan sorglig och eländig människa.
#435
Korrekt. Ett råttbo i käften är ett passande attribut för någon som satsar på en karriär i rännstenen.
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in