#429 har alltså skickat bilder på andra män han känner? Förstår jag det rätt då? Vilket jävla as isf.
Jag minns att den s.k. Bajskorvskuken - den ena parten i Dubbelmackan (#355 och #356) skickade en bild på en av arbetsgivarens kunder och låtsades att det var han. Men #429 verkar ha skickat bilder på en man (eller kanske två?) han känner? Män som dessutom jobbar med barn. Vilket jävla rövhål! Tänk er själva om en bekant använde era bilder i barnsexärenden.
Och #429 har alltså suttit och erbjudit barn att "skämma bort" dem sen Dumpens begynnelse och det finns dokumenterade fall där han haft kontakt med riktiga barn och inte bara fiskare. Och han tejpar fast ett kuvert med 220 kronor under en papperskorg på en toa i ett köpcentrum?
Hans sexigaste grej verkar dessutom vara att runka och spruta på barnsnippa som han sen ska slicka ren. Vad i helvete är det här för psykfall?! Malmoman skulle gott kunnat kallas Spermaslickaren. Och i dessa runkfantasier drar han alltså män i sin närhet i gäddskiten?