Citat:
Ursprungligen postat av
Dessidog1983
Hej !
Lungt...

En annan sak är ju om man sparar en del av dosen till kvällen så blir det inte en lika stor "dipp" men är ju upp till en om man vill hålla på o snorta lite dubb på kvällen... Är väl lite det man vill komma ifrån med.
Mvh
Ja exakt!! Nä men, jag brukade smälta en 8a på morgonen och en runt 16-18 tiden. Jag orkar inte snorta längre men, kanske får göra det ibland när mängden är lite mindre =)
Igår natt hade jag bara tagit ungefär 8-10mg per dag denna vecka och vaknade till inatt av lite abs-känning, fy fan, det var inte kul. Gick upp och smälte 4mg och kunde somna om.
Usch, inte kul när man känner hur det börjar ”dra” i benen, och den där obehagskänslan börjar bli påtaglig. Usch.
Men samtidigt så funkar det bra på dagarna, det är just mot natten, som du beskriver det, ”dippen” kan bli påtaglig, så ska försöka göra som du säger, kanske en 4mg runt 18 tiden skulle funka bra
På återseende
Mvh =)