Citat:
Ursprungligen postat av
JKRE
Du påstår att vi inte är ute på gatorna i storstäderna fast vi har hundratals aktiviteter om året i dessa och flera av våra offentliga i Stockholm har varat under halva dagar.
Så det har funnits gått om tid för de fega fåren som gnäller framför tangentbordet att försöka närma sig oss, fast med din attityd så skulle jag inte råda dig till det, det kan leda till att du bara får äta soppa i någon vecka.
🤣🤣🤣🤣
Fega får framför tangentbord?
Och så sitter du själv och hotar människor på nätet, modigt du!
Men ytterligare ett bevis på att IQ nivån är likvärdigt med somaliers!
Tuffa som fan framför datorn och i grupp, men som små flickor och strykrädda hundar ensamma, precis som de kaosblattar ni umgås med, landsförrädare!
Ingen har sett er i några storstäder, för ni är fega små källarråttor, dessutom nu allierade med äckliga muhammedaner, sitta ihop med muslimer i diverse poddar och radioprogram i mysigt samkväm, landsförrädare är vad ni är, äckliga dessutom, den ena sitter och hotar den andra säger att ni håller på offentligt i Stockholm 🤮🤮🤮, behåll era homosex äventyr för er själva jävla femtekolonnare!