Citat:
Ursprungligen postat av
CCkane
Kom ihåg metoo. Blev ett jävla drev mot den elaka mannen. Lasse Kroner hade väl en 20 årig slyna som såg sin chans att tjäna pengar på att sänka hans karriär!
Blir rasande! Vidriga horor som inte klarar av ett skit själv och är så beroende av oss män och sen när man vill hoppa till nya hål så hängs man ut och blir ett drev!
Kvinnor kan säga precis vad som helst och männen blir straffade. Hade det hänt mig hade jag tänkt ”döda kvinnor gör inget motstånd” och sen hade hon fått sota för det.
Blir rasande! Och dom kvinnor som verkligen blir utsatta får inte alla resurser för horor som Linnea, Nicci Hernestig, Amber Heard och Alva Ceesay är sura för deras inkomst vis männen försvinner och dom måste behöva jobba.