Citat:
Ursprungligen postat av
Hygrotork
Anal? Pissing? Vad är det för fel på folk. Beter sig som djur.
Kolonisatörerna som politikerna har bjudit in till Sverige.
Men staten tjänar på att ha runkberoende invånare. Porrskadade människor har tränat sina hjärnor till underkastelse, snabb belöning, kortsiktigt tänkande och passivitet. När dessa individer mår lite dåligt så går de till toaletten med snorren i ena handen och telefonen i andra och runkar till någon alfaman som knullar brudar. Istället för att göra något meningsfullt med sina liv, så knegar de på och runkar till sig kortsiktig glädje.
Det är precis vad betamännen förr i tiden gjorde. Levde som tjänare och slavar, medan de fick titta på när krigsherrarna var omgivna av hundratals kvinnor, älskarinnor och fruar. Detta fortsätter bara samma mönster med en runktokig underklass.
Rätt talande för våran tid med alla babbar i Sverige. Majoriteten av babbarna som kommer hit är män. De drömmer om sina arabstjärtar hemma i hemlandet. Och får leva ut sina drömmar framför datorn med porren.