Citat:
Ursprungligen postat av
sunless
Fortkörning. Det är barnens fel och nu är det planeten mars.
Jag vet inte vad du vill höra men jag vill att du ska veta att du skapar så många fans till Dumpen. Fortsätt mata mig.
Du jämför våldtäkt mot barn och barnpornografi med fortkörning och påhittade berättelser så du måste vara ganska sjuk i huvudet.
Internet är inte något för dig.
Jag jämför våldtäkt, med låssas grooming, är ingen våldtäkt som begås, är det ditt sinne som är ute och snurrar i solsystemet.
För att kunna köra för fort behövs ett fordon, och finns inget fordon tillgänglig och du inte är en kriminell fordonstjuv så blir det ingen fortkörning. Du går fri hur mycket du en längtar efter att få köra fort. Beivra barnporr är bra, är en spinoff på det de gör, syftet är främst att fånga videor. Blir en extra kläm med barnporr, men de är främst ute efter videor där de ser frågande ut, och snuskiga skärmdumpar.