Citat:
Ursprungligen postat av
Rashygien
Alltså wow! Gädda #300, hur kan han tro att någon vill se en fet ölmage, slapp gubbkuk och en blekfet röv? Ännu sjukare att någon människa som inte är helt jävla mentalt efterbliven väljer att träffa honom. Visst man ska aldrig lägga någon skuld på offret men kan verkligen förstå att hon försökt avsluta sitt liv flera gånger och behöver genomgå traumabehandlingar.
Tyvärr lär det inte vara någon social fallhöjd att tala om men snart har alla i hans omgivning sett när han suger på en fet dildo och kör upp en annan i arslet

Kvinnor går igång mer på det mentala, så känner dom att nån verkar br sig tillräckligt kan dom ta vad fan som helst.
Samma med småtjejer.
Fnns ju en del med dålig pappa eller föräldrar och som helt saknar trygghet i vardagen.
Kommer en sån tjej då i kontakt med en gubbe som lyssnar och säger han älskar henne så finns risken att hon inte bryr sig om ålder eller useende.
I skolan hade jag en tjejkompis som under ett halvår i åttan träffade en 40 åring.
Henne förldrar var ofta borta eller inte brydde sig så mycket, så hon kunde sova över hos honom mitt på vardagarna.
Jag var sjäjlv lite så i den åldern också då min pappa var borta jättemycket och min mamma söp.
Hade jag kommit i kontakt med någon äldre kvinna som ville ha sex med mig så hade jag förmodligen gjort det, även om hon inte varit jättesnygg.