Senaste avsnittet med David Eberhard.. Jag fattade inte mycket, la av efter några minuter. Mår snubben bra eller?
David Eberhard måste ju ha utskrivit något starkt ångestdämpande till sig själv. För han har ju inte längre samma klarhet och logik som han hade innan..
__________________
Senast redigerad av Doktor.D 2024-06-04 kl. 01:35.
Hur kan ni lyssna på denna fascistiska juden som hatar Sverige och svenskar? Hans lojalitet är endast till Israel och han använder svenska folket som nyttiga idioter för att sprida misinformation och zionism.
För övrigt är han även pedofil, trodde flashback var bättre än att stå upp för den typen?
Han var tillsammans med en gymnasieflicka från Lund cirka 2011 eller 2012. Hans nuvarande fru som för övrigt är 25 år gammal, träffade han när hon precis hade blivit myndig. Om ni lyssnar på denna vidriga pedofil så är ni faktiskt inte bättre
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!