Citat:
Ursprungligen postat av
HejaFinland
Varför är muslimer alltid så grymma? Från Marocko till Afghanistan. Det gör också att de inte får sympati, jag tror palestierna kommer få mindre stöd denna gång även från vänstern i väst. Utom Guillou han stödjer dem väl alltid.
Ja det var muslimer som gasade ihjäl 6 miljoner judar i Tyskland. Det var muslimer som mördade 3 miljoner indier. Det var muslimska belgare som dödade 10 miljoner kongoleser. Vill du ha tio tusen sidor till?
Du brukar ha vettiga inlägg. Så varför så dum idag? Druckit för mycket eller?
Vidrigt med alla judiska civila offer. Hamas gjorde bort sig ordentligt, tänker på alla oskyldiga palestinier som kommer få smaka. Men sedan Bibi har återvänt till makten har man ju provocerat och behandlat palestinierna riktigt dåligt. Väntat med svar man kanske inte så här.