Citat:
Ursprungligen postat av
raggerunk
Eftersom ingen av er började med att beklaga sorgen så hyser jag ingen större förhoppning att ni är vettiga på något annat sätt.
Avskriver er båda som muppar.
Vill du ha inlägg med massa hjärtan och styrkekramar så bör du söka dig till facebook eller liknande istället, det här är flashback och här diskuterar vi olyckan.
Om du inte klarar av att folk ifrågasätter din polares korkade och tveksamma beteende så bör du kanske inte vara här, speciellt inte om det enda du har att tillföra är att kalla alla som tycker annorlunda för köttnylle och mongolider.
Att du sen ska försöka nedvärdera alla andras åsikter och kunskap, samtidigt som du visar att det är din egen kunskap som är bristande får varken dig eller din polare att framstå som speciellt vettiga människor.
Låt säga att det är tekniskt fel, då är fortfarande kokande bromsvätska ganska långt ner på listan av mest sannolika felen. Så du får ju gärna förklara varför du säger att det är det mest sannolika, då måste du ju ha något som tyder på det?
Det är omöjligt att förstå varför man kommer och kör dragrace på ett stuntevent med en stor, tung och klumpig motorcykel, speciellt när arrangören har sagt ifrån och bett dom sluta. Det låter verkligen som någon typ av bekräftelsebehov och titta på mig beteende, det är något man förväntar sig från omogna killar på sporthojar.