Detta är ingenting som är unikt för Sverige. Jag ser samma mönster i USA. Feminism är definitivt en av de absolut största anledningarna till varför västvärlden faller ihop. Precis som ts skriver, tar andra folk över landet om maskuliniteten bland landets befolkning trycks ner. Det kommer aldrig någonsin att finnas ett land där kvinnor bestämmer, vilket vissa feminister verkar fantisera om. Det enda som sker är att en annan befolkning, som är mycket mer patriarkal än den ursprungliga, tar över. Sverige kommer i framtiden att vara ett av de absolut mest patriarkala länderna i Europa. I varje fall i praktiken. Detta kan vi se tydligt i de områden där det inte bor några svenskar. I dessa områden måste kvinnor gå med slöja för att inte bli trakasserade, och de får inte lov att vistas på alla ställen. Så kommer det givetvis att se ut över hela Sverige till slut. Egentligen tycker jag att det är något negativt. Men med tanke på att det främst är kvinnor som har drivit massinvandringen, kunde jag inte bry mig mindre.
Med tanke på hur allt detta har drivits, är jag 100% säker på att det har planerats sedan många år tillbaka. Samtidigt som västerländska män trycks ner på alla möjliga sätt, kommer en massa unga män från MENA hit. De som ligger bakom detta vill förstöra västvärlden och hela Europa. Jag är övertygad om att de flesta av de som har drivit det var/är judar. De styr bankerna och de styr massmedian. Båda dessa institutioner driver massinvandringen. Allt de driver, med hbtq-rörelsen och allt annat, handlar om att förnedra länder i väst och Europa. De vill göra samma sak med Ryssland, och det är därför de just nu försöker krossa landet.
Samma människor driver också ett krig mot kristna. I Hollywood (som drivs av judar) får du inte lov att prata om Jesus och Kristendomen på ett positivt sätt. Om du gör det kommer din karriär snart att vara över. De påstår att det handlar om förtryck av homosexuella, trots att kristna är de mest toleranta när det kommer till detta. De är besatta av att homosexuella ska få vigas i kristna kyrkor osv, men de driver absolut inte samma sak när det kommer till Islam och Judendomen. Detta beror på att judar hatar Kristendomen, och att europeer som tror på Gud oftast är kristna.
Inom massmedia och i Hollywood får du prata hur rasistiskt du vill om vita människor. Du får även lov att rikta hur mycket kritik och tom våldsamma hot mot kristna. Däremot får du inte som vit rikta någon kritik mot svarta, judar, Islam eller Judendomen. Du får lov att håna män hur mycket som helst, men absolut inte kvinnor. Det är för mig väldigt tydligt att de som styr Hollywood vill vända alla emot vita kristna heterosexuella män.
När svarta amerikaner mördar andra svarta amerikaner, bryr sig massmedian inte det minsta lilla. Men så fort en vit amerikan mördar en svart amerikan, gör de värsta grejen av det. Detta beror inte på att de bryr sig om svarta. I så fall hade de givetvis också brytt sig om alla svarta som mördas av andra än vita. Det handlar enbart om att de vill att svarta ska hata vita och utsätta dem för våld. Samma sak i Sverige, fast här handlar det om muslimer från MENA istället för svarta. Massmedian bryr sig inte det minsta lilla om alla de svenskar som utsätts för rån, våldtäkt, misshandel, mord osv. Men i de få fall då en svensk person gör någonting mot en från MENA, gör de en stor grej av det. Detta beror på att de vill att muslimer från MENA ska hata svenskar och utsätta dem för våld. Det är därför alla som kommer till Sverige är unga män. De tror att de har fått komma hit för att få hjälp. Men i själva verket har de fått komma hit för att judar med mycket pengar och inflytande, vill att de ska utsätta europeer för våld.
Anledningen till att jag skriver allt detta beror på att feminism och nedtryckandet av svenska/europeiska pojkar, är en del av denna planen. Feminism leder till att många kvinnor lämnar sina barns pappa och får vårdnaden om barnen. I USA får de även hälften av allt som barnens pappa har, samt barn-bidrag varenda månad. Hela grejen runt "toxic masculinity" och hatet mot män, leder till att vissa kvinnor utsätter sina söner för olika typer av psykisk barn-misshandel. De försöker trycka ner allting som är fullt normalt hos pojkar. Vissa intalar dem tom att de är flickor. Allt detta handlar om att försvaga och förstöra europeer. De fokuserar givetvis på männen, då det är där styrkan främst finns. De vill ha så många kvinnor som möjligt inom politiska positioner, då de generellt sett är enklare att hjärntvätta och kontrollera. Det är främst män som för motstånd mot allt detta.
Vad jag försöker säga är att det finns en del västerländska och europeiska medborgare som vill förstöra väst och Europa totalt. De vill ta bort alla gränser och på så sätt lösa upp länderna helt och hållet. Samtidigt importerar de mängder av unga män från krigsdrabbade länder. Dessa människor vill att dessa män ska orsaka en massa kriminalitet och förstörelse. Personer som har arbetat på migrationsverket har vittnat om att män som de har vetat var våldtäktsmän, ändå fick uppehållstillstånd. De rättfärdigade detta med att "han kan få problem i sitt hemland pga det". Nej! De vill ha hit en massa krigsskadade aggressiva våldtäktsmän. De vill att de ska skada europeer. Vissa som har flyttat till Sverige från tex Iran, har flyttat tillbaka till Iran pga att de invandrartäta områden de har hamnat i har varit helt brutala. De har beskrivit dem som "medeltid". Enligt dessa män har områdena varit mycket värre än det de flydde ifrån. Jag misstänker därför att många av de som kommer till Sverige, är i många fall de värsta som deras hemländer har att erbjuda. Open society (Soros organisation) som åker till MENA och delar ut flygblad där det på arabiska står hur de ska ta sig till Europa, gör kanske detta främst till män som de vet sysslar med kriminalitet. Jag tror att det hela är en del av en mycket ondskefull plan, som handlar om att få hit så många som möjligt för att skada europeer via våldtäkt, rån, misshandel och mord. Jag tror också att många av dem som främst ligger bakom denna plan är judar.