Citat:
Ursprungligen postat av
Jojkpojk12345
Instämmer. Han försöker krama ut allt från sina 15 minutes of fame. Pinsamt men troligtvis har tv4 pushat honom i den riktningen för att hålla liv i programmet en stund till. Han och Annina känns fake. Hon kommer trycka ned honom i skoskaften och han kommer inte kunna motstå alla inviter från andra kvinnor han får
Ja det fula är att de pushas från produktionsbolag och skvallerpressen till att tro att de är megakändisar och bör skicka ut material konstant för att behålla sitt kändisskap. De fattar inte att de är lurade och kommer hamna i C-kändisfacket.
Annina har redan tröttnat, hon håller inte på och mjölkar ur "kändisskapet" på samma sätt som han på sin Insta utan ligger lite mer lågt. På hans selfies för nån vecka sen kommenterade hon hela tiden gulligt, men nu likear hon inte ens inläggen.
Tror hon tycker det är lite trashigt som han håller på, men jag kan absolut ha fel.
Nu är sista avsnittet släppt, så imorgon har de nog rätt att "tala ut".