Citat:
Ursprungligen postat av
Malew
Ekonomiskt är det nog rätt tillfälle för foppa att fimpa frun. Frun får en massa pengar, hälften av vad han har nu och det blir inget infekterat med barnen. Bara att varumärket foppa kommer hänga med inflationen kommande 20 åren och ge en massa mer pengar in i framtiden som inte är i närheten av vad hon får nu i pengar. I slutändan är det Forsberg som går i pension om 5 år och gifter sig med sin ungdomskärlek och lever sitt livs liv med henne. Vem skulle inte vilja gå i pension vid 55? Segt att ha en ung tjej till fru som har många år kvar i arbetsförålder 😎
Förlovade sedan 2010 men aldrig gifta så det vara bra för Foppas plånbok.
Han verkar om inte snål vara väldigt ekonomiskt. Så han kanske har sett till att allt av värde står på honom.
Men lite kommer det nog kosta honom. Bäst läge skulle väl varit om de gick isär när alla ungar var över 18. Nu kommee det förmodligen bli så att kvinnan tar det stora ansvaret för ungarna och de bor mest med henne. Varvid Foppa säkert måste betala extra för.
Vi får se om det blir känt hur många miljoner det kommer kosta för Foppa. Högst troligt lär vi ju dock få se betydligt mer av honom i reklam framöver. Han måste ju få tillbaka de här förlorade stålarna.