Citat:
Ursprungligen postat av
Ankan-mannen
Är du dum, mycket ovanligt att allt läker, tänker då på oskyddade personer utanför bilen. I vilket fall som helst, ren våldtäkt kan ge skador, den våldtäkt som avse underåriga behöver inte inbära fysiskt våld, nu kan det i en del fall ingå just våld ändå.
Du får visa mig statistik på hur många som får dras med livslånga skador --- det kommer du såklart inte klara - utan det är väl som vanligt att du "känner dig" fram.
Citat:
Om jag som underåring fått välja mellan att ha sex med en överåring och med att bli påkörd, vet jag definitivt vad jag skulle valt.
Självklart - för du vill jag ha grönt kort för att komma åt barn. Ingen är förvånad över att du okunnigt hasplar ur dig sådan lösa antaganden.
Citat:
Vad är det som säger ett fyllo bara kör på gatan?
En bil ser man komma oavsett ... den kan inte ligga smygköra på folk år ut och år in.
Pedofiler/hebefiler nästlar sig däremot in bland barnen och förstör liv.
De perversa förövarna gör det dessutom medvetet - helt utan hänsyn till annat än sin egen vilja att skada.