Som jag nämnde tidigare när jag försökte känna av T energin så kände jag väldigt kraftig slag mot kroppen men jag kände också en manlig energi kopplad till slaget. Eftersom jag fick dåliga vibbar av MH så ville jag tro att det var hon som gjorde T illa. Energin har också visat mig att T befinner sig i något bunker liknade rum, inte riktig bunker men mkt betong. Jag såg att det var övergivet, att det fanns en gammal dörr som inte går stänga pga att det var ganska förfallet ställe, i utrymmet där kroppen kan vara.
Jag ville dubbelkolla om jag fick upp något rätt och att jag ville fatta hur i H kunde de döda T i lgh, bära ut, frakta och slänga så framgångsrikt utan att bli upptäckta ???
Jag ringde en jag känner som kan kolla upp saker och ting på sitt sätt.
Detta är vad som hen ser:
Bråk i lgh men ingen skadar henne och T kommer ut levande ur huset.
En bil körandes av en ung man, T sätter sig i bilen och de kör iväg. På min fråga vem den unge mannen är så kan han antigen vara någon som skulle köra åt samma håll eller har koppling till vännen T var orolig för och letade efter.
T levde medan hon befann sig i bilen.
Enligt den här personen så kör de en bra bit utanför Vetlanda kan vara 15 km eller upp till 115?
De kommer till ett öppet landskap och där dödas hon.
Vid det öppna landskapet finns övergiven industri (industriområde) eller liknade.
När jag frågade varför mördades T, det pekade mot sexuell övergrepp.
P.s jag skriver inte detta för att vara populär osv, jag vill som alla andra att T hittas.
Försöker lita på dig men du känner av slag från både mh och sedan en man?
Kände inte slag från MH utan sa att eftersom hon tränade handboll hade hon kraft att kunna slå så det blir skador. Men dåliga vibbar fick jag från henne. Just slaget jag kände är kopplad till manlig energi.
Jag tycker att de borde leta vid övergivna industri områden.
Har inte frågat, eftersom hen började berätta direkt om bilen och unga mannen.
Jag frågade däremot om hon blev tvingad in i bilen men det var hon inte.
Dom har haft hundar vid JJ lght samt på andra platser. Vad det varit för hundar vet jag inte.
Förmodligen vanliga krimsökhundar som söker narkotika/sperma/lik mm, de är därför det är bra med en likhund då den enbart markerar för människolik. Om en kropp legat död på en plats i 15-20 minuter känner en likhund detta, har man burit iväg med liket men måsta släppa ner liket på marken tvärt för att tex öppna en dörr känner likhunden detta och markerar.
Kände inte slag från MH utan sa att eftersom hon tränade handboll hade hon kraft att kunna slå så det blir skador. Men dåliga vibbar fick jag från henne. Just slaget jag kände är kopplad till manlig energi.
Jag tycker att de borde leta vid övergivna industri områden.
T och JJ var tydligen ovänner sedan år tillbaka. Bläddra ned på JJ's facebook, där hittar man en bild på T med sin cykel taget på avstånd som sticker ut. Kolla vilka som reagerat på bilden, hennes släkt L*sh*m *=e från Israel bl.a, är uppenbart informerade om vad bråket nu handlade om. Tolkar bilden som att JJ visar sin släkt vem det handlar om. Är T ens kvar i landet... https://www.facebook.com/photo/?fbid=541478126233866&set=ecnf.100011150494229
Är du full? Det är ju självklart en bild på JJ själv.. det är liksom hennes omslagsbild..