Citat:
Ursprungligen postat av
IamSosa
Eller eller eller eller så typ kanske kan det möjligtvis bero på att läkarlinjen inte kanske är vad precis ALLA vill göra? Hon kanske insåg att det inte var något för henne och ville hoppa av, tidigare än senare. Förstår inte syftet med att bara skrika spekulationer bara för att.
Inte för alla nej. Men alla blir inte heller bortrövade och troligen mördade några månader senare. Så det kan finnas långsökta samband. Exempelvis så kan de ske saker på hemmaplan som gör att man hoppar av. Dessa kan även bidra till våldsbrott i teorin. Eller, eller, eller, eller tror du inte det? Tror du inte att polisen kollar upp detta, eller eller eller. Typ.
Naturligtvis kan det finnas ett samband mellan avhoppet och tragedin. Meningslösa våldsbrott är trots allt inte jämt fördelade trots allt. Eller eller eller eller tror du inte det?