Citat:
Ursprungligen postat av
infidel
Låter som om någon new-age hippie förirrat sig in på fornnordisk tro. När sådant här händer brukar det nästan alltid handla om någon godhetssignalerande jag-är-en-bättre-människa-än-dig-marxist som får stryk.
Vill påminna dig om den här tråden idag. Tycker du att Nordisk Styrkas medlemmar är "godhetssignalerande jag-är-en-bättre-människa-än-dig-marxist" eller "new-age hippies"? Ett ja eller nej räcker som svar.
OnT: Otippat att det skulle vara ett gäng inavel från glesbygden som super till så allvarligt att de våldför sig på en av sina "egna" när psykosen slår till. Våldsideologin nazism: Två efterblivna brudar som ser ut som Katja Kaj och Bente Bent som super till med ett gäng verklighetsfrånvända äldre män som, till och med när de har fest, inte är intresserade av varken kul eller knull utan istället får för sig att psykosmisshandla en bekant för att tramadolet slår lite fel.
Vilken jävla misär.