Citat:
Ursprungligen postat av
Mustalainen77
Därefter visar det sig att attacken mot bron var tänkt att ske på två olika platser. Ser man på de polska frimärken med broattacken så är det explosioner vid två olika ställen. Dessa frimärken kom ut väldigt snabbt vilket tyder på att de var förberedda. Det skedde dock bara en explosion.
Det är möjligt att du är ironisk här, men av döma av dina tidigare inlägg tror jag du saknar förmågan att vara det.
Tror du på allvar att de som sprängde på Kerchbron har koordinerat aktionen med frimärksdesigners och inte bara det utan frimärket skall visa exakt på bron där detonationen skulle ske?
Det säger sig självt att det gigantiska frimärket (som stod i Kiev och inte i Polen, men vem fan bryr sig om detaljer?) var en snabb photoshop någon slängde ihop
efter sprängningen och gjorde ett gigantiskt 'frimärke' av så folk kunde ta bilder på för att håna Ryssland.
Gå färdigt grundskolan istället för att posta trams på nätet. Baby steps.