Citat:
Ursprungligen postat av
Kickassfarsan
Har du timestamp? Har inte tid att nöta Jonna i 20 min.
Edit: Är Jockiboy en större narc än Rask? Hans offerkofta kliar tom på mig.
Jocke försökte få sin bror mördad genom att göra videon för att varna hela Sveriges befolkning för Chrille som sexuellt trakasserar kvinnor vart han än går, och snortar kokain och tvingar andra att snorta.
Chrille blev så arg att han berättade att Jocke är en äkta psykopat sen han föddes.. Och att Jocke skickades iväg till sträng fosterfamilj efter att Jocke hade försökt att mörda sina syskon när dom alla var barn.
Det visade sig sen att Chrilles mamma är en knarkare som hittade på att jocke är en demonunge som försökte att mörda sina syskon.. För att hon ville knarka genom att skicka iväg jocke till fosterfamilj.
Med andra ord så har jocke aldrig gjort fel men alla andra gör fel mot den helige jockeboy.. Sen han föddes och blev mobbad av både sin mor och bror.
Citat:
Ursprungligen postat av
Spritnota
Var det bara en (1) livestream? Hade för mig att de ofta var live. SMS 10 kr där texten visades på deras overlay + betalsamtal. Här finns ett klipp.
https://youtu.be/HmBjyJIvWKQ
Jag vet inte, dom vågade säkert inte göra fler livestreams efter att föräldrar hade fått telefonräkningarna och blivit arga.
Dom vet ju hur mycket pengar som dom tjänade på barnens familjerelationer som försämrades när föräldrarna fick räkningarna.
Anjo hade kanske exposat Jocke om det var fler livestreams lol, nä det vågar aldrig Anjo.