Citat:
Ursprungligen postat av
LaVerdadTodo
Så det är okej att undanröja unga kvinnor för att de har obekväma åsikter tycker du?
Nu försöker du på violinen. Du växlar från trög hjärna och aggressivitet till sentimentet
Självklart när det passar dig. Inte efter nån princip. Annat än ”pricipen att vinna till varje pris”. Såsom Ryssland och Sovjet alltid ansett om idrott. Spruta in Rocagil i ådrorna om det ger oss fler medaljer!
Hon har enligt media varit stark förespråkare för krig mot Ukraina och sagt att Ukrainare är ”icke-människor”.
Hon är ingen som sover brevid Gud. Hon kommer lida alla kval innan hon förpassas.
Hon var nazistisk. (Oerhört att höra sånt men nu menas det på riktigt). Ukraina var ett icke-land som inte förtjänade att exiatera. Ukrainare var icke-människor som inte förtjänar att existera.
Detta är, vad jag vet om Nazi-Tyskland, det mest nazistiska jag hört. Från en makt propagerar man att deras existens egentligen inte finns.
Slutsaten blir: avlivar vi dem så har vi inte gjort något. De fanns ju inte. Och fanna de så var de en så svår missbildning så att vi gjorde det en tjänst att avliva det.