Citat:
Ursprungligen postat av
adina
Den där Tveety eller vad han hette som flyttade o uppfattades som en äckelgubbe av flickorna han närmade sig på bussar där högstadieelever åkte trots att han inte ens fyllt 30 år .Det var genom att dessa flickor berättat om den äcklige gubben Dumpen fick upp ögonen på honom
För han va ju så jävla snygg me .. nooot!
Tjejer i alla åldrar tycker killar i alla åldrar är äckliga om de inte ser bra ut. Är en 45 åring tjock och alldaglig kommer tonårs tjejer se han som ett äckel med mera.
Är en annan 45 åring däremot lång och ståtlig attraktiv bra fin klädstil då är han är en ”Dilf” som tjejerna själva säger.Allt är relativt.
Tänk såhär Justin Bieber är 28 nu, tror du tjejerna i den åldern tycker han är äcklig? Nej det gör dom inte. Även att han och tweedy är jämngamla. Skillnaden är att Justin är attraktiv.Allt beror på hur man ser ut.
Hittills har inte en enda ”gädda ” varit någon som på riktigt hade kunnat attrahera en tonårs tjej.Låt mig gissa du har grått kort hår lider av kraftig övervikt har ingen man och sitter och klagar på äldre män som dras till tonårs tjejer?
Varför är de aldrig attraktiva människor som är i form och får ligga regelbundet som göra liknande saker som dumpen? Kanske för dem har ett liv!