Citat:
Ursprungligen postat av
shimona
Han är öppen att han är gay, skriver väldigt omoget förresten, kan detta verkligen vara rätt person?
När han skrev den där bloggen var han en trång fjortisbög på 17 år. Uppskattad IQ cirka 90, hans farsa måste vara en "terroni" från södra Italien.
Citat:
Ursprungligen postat av
Leif-o-billy
Så med din pacifistiska inställning skulle FN-soldater samt de soldater som stred i Afghanistan också dött en onödig död? Du skriver som en feg liten råtta
Svenskarna som dog i Afghanistan dog för homoparader, transoperationer av barn och judarnas gudsgivna rätt att härska över hela världen.
Citat:
Ursprungligen postat av
shimona
Jag såg en lista över namn på utländska frivilliga som åkt ner till Ryssland, hälften av de "svenska" namnen var kaosblattenamn. Det är för övrigt en massa turkar, georgier, araber osv som kämpar på Ukrainas sida för att de hatar ryssar, araber hatar ryssar för att de bombade sönder Islamiska Staten.