Citat:
Ursprungligen postat av
santos_deville
Har tyckt dumpen var helt okej fram till idag. Fy fan vilka vidriga människor som styr dumpen. Inte värda att pissa på om de brinner
Samma här. Det som jag tyckt var bra var ju att polisen får möjlighet att kontrollera dessa män när chattar lämnas över. Förutom att de möjligen får för sig att inte hålla på att sexchatta med barn. Och att det blir en debatt om straffen för våldtäkter mot barn som jag tycker är skrämmande låg.
Men det där samtalet som mamman hade om de riktiga barnen var riktigt vidrigt ju mer man tänker på det. Vad får de ut av att inte ens bemöta mamman med empati inför situationen. Det är inte sakfrågorna i samtalet utan det är den
sadism dessa båda visar i samtalet som är
mycket mycket oacceptabelt på alla sätt och vis.
De bryr sig om vissa barn. Och det på samma sätt som gäddorna de jagar. De vill inte att andra ska göra så mot deras döttrar och Sara och Patrik vill göra vissa barn illa och det med illa dolt nöje.
Undrar om de har vett att be om ursäkt och ta bort den här mannen från Dumpen?