Citat:
Ursprungligen postat av
Saruman
Det blir nog så att hela Ryssland dras in i ett inbördeskrig efter den här vansinniga invasionen av Ukraina. När ryssarna förstår att deras soldater oprovocerat anfallit, våldtagit och mördat ukrainska barn i stor skala så kommer förhoppningsvis inte ryssarna längre stödja sin specialinvasion av Ukraina. Då är det bara rysstrollen i den här tråden som fortsätter att heja på barnamördandet.
Haha sjukt.. Du är alltså fortfarande inne här efter 3 månader och fortsätter skriva massa skit, en fråga bara får du betalt för att skriva dynga?
Ryssarna tar över mer mark för varje dag som går och vare sig du vill eller inte så kommer Ryssarna att segra till slut och den goda sidan kommer att besegra den onda sidan.
Slava Russia, död åt globalisterna och hela USA.