Citat:
Ursprungligen postat av
Troverdig
Du er totalt uvitende om hva som har utløst dette drapet. Du er også totalt uvitende om hva politiet sitter på av bevis og indisier i saken. Du vet heller ikke at saken er i ferd med å bli løst, og at tiltale og rettssak vil skje i løpet av 2022. Det du holder på med her inne er derfor bortkastet tid, så finn deg heller en annen «hobby».
Du er også totalt uvitende.
Verken du, VG eller politiet kjenner til hva som utløste kidnappingen.
For tiden kokes det suppe på spiker i høyt tempo. Dagens VG-sak for eksempel handler bare om at politiet har fått noen eksperter til å analysere brevet fullstendig.
Likevel aner de ikke hvem som skrev brevet, som vel burde vært poenget med det hele.
Jeg tror kanskje politiet kommer til å finne frem til hvem som brukte kontantkortet. Det vil lede til en løsning. Da kan de også se om vedkommende hadde PC, Windows, HP-printer osv.
Jeg tror ingenting på alt surret som man holder på med her inne for tiden, hvor man konstruerer all verdens plott for å få det til å gå opp at en mann uten motiv, kapasitet og som har alibi, kan være den skyldige.
Sorry.
Hvis du vet noe som jeg ikke vet, må du gjerne fortelle om det.