Citat:
Ursprungligen postat av
skillnad
Fast du sade fasa ut ur DfS. Förstår att det är svårt hålla reda på lögnerna
Din psykiska uppgivenhet och perversa defaitism syftade naturligtvis på hur, du, angriper svenska folket generellt. Jude, judiaiserad, eller pervers. It's a toss up.
Ja, man fasar ut vanlig svensk normal nationalism i ur sekten pö om pö och ersätter den med någon slags identitetspolitik av kulturföreningsmodell kryddat med Knutby på toppen. Det har man gjort länge nu. Att du inte ser det beror på att du är grodan man håller på att koka.
Att du sedan kallar mig jude tar jag med ro. Sanningen är illa hörd och de som ändå talar den blir inte sällan beskyllda för att bara förrädare, judar, vänstertroll etc. Jag har donerat min sista krona till den så kallade ”rörelsen” så vad sådana som du tycker rör mig inte i ryggen.
Unna dig nu inte för många matbitar i helgen. Tänk på att bensinen är dyr när Dan ska köra hela vägen från Tyskland för att delta i tioårsfestandet. Bäst vore om du bara åt havregröt nu resten av februari och pengarna som du sparar kan du donera till Svegot. Märk donationen ”Dans drivmedelsfond”.