Citat:
Ursprungligen postat av
abandoftrust
Jag startade två stycken om honom. Den första kom till papperskorgen för at ja delgett för lite info om gruppernas namn eller liknande. Tog mig sedan mera tid och startade en ny skrev säkert i 45 minuter.
Den finner ja ej längre "tror den togs bort pga av irrelevant för knappt någon skrev nåt. Jag frågade några jag känner väl och fick informationen som nu dyker upp här. Ville få fram denna människan i ljuset somsagt. Pga så många människors liv han har förstört. Och dessa blåögda trasiga folk som hänger där och tycker synd om honom får nu reda på faktan på Sveriges största plattform vilket är underbart.
Slutet gott allting gott

Jag tror att många höll sig undan att prata om honom eftersom han förstörde ALLAS liv och ingen tog steget att trycka tillbaka ordentligt.
Nu när någon har tryckt till extra allt, NU börjar människor öppna upp sig om vad han utsatt dem för.
Hittat i en Facebook-grupp;
” Jag har respekt till anhöriga och dom som står honom nära men jag accepterar inte kvinnoförtryck, någon som sprängt en kvinnas hem med hennes son i. Som mordhotat kvinnor. Som misshandlat kvinnor. Som ska leta upp kvinnor och hotar med att göra otäcka saker emot dom. Som hänger ut barn som är helt oskyldiga. Som ringer och mord hotar kvinnor. Det är helt oacceptabelt i mina ögon.”