Citat:
Ursprungligen postat av
Jom3
Ni är helt tappade , gå o kolla på den ser du ut som nån som har sorg i sig ? Gå och kolla o sen kom tillbaka. Ja vet om man förlorar nån nära så går man inte varje helg och några dagar efter o festar o är helt glad som vanligt går o hora sig runt , sitter på sociala medier o säger man är ledsen men samtidigt festar o lever loppan. De kallas ett spel o att man var där för pengarna de vet alla men jalla sanningen finns på insta eller gå ut på colesseum en helg så får du se hennes spel där.
Ok Jompa, ett seriöst citat till dig nu. Låt säga det är så nu som du påstår, hon fejkar sorg etc gråter på insta/tiktok för att spela ledsen.
Var vill du komma med det? Att hon klippte E själv? Att hon fixade grabbar som gjorde?
Du har ju försvarat henne tidigt i tråden gällande annat.. varför plötsligt vände du?
Oavsett vad du tycker om henne så är det inget som hör hemma i denna tråd, om det inte är något du kan väva ihop till en teori. Annars snälla, sluta orra dig om henne.. eller gör de nån annanstans.
Är tacksam om du lägger ett seriöst svar å inte bara ”hon horar sig” bla bla..