Citat:
Ursprungligen postat av
EAGLEofGOLD
Förstår att det ibland är svårt för dej att förstå, men vänsterdrevet efter Ebba i media om denna affär har bara börjat, vilket i dess förlängning kommer att kunna rädda rödgrön regering vid makten, så om du inte förstår den kopplingen kan jag inget annat göra än att beklaga din svagbegåvning.
Så varför sprider du det så kallade vänsterdrevet hela tiden?
Varför kämpar du så hårt att sprida saker som är motbevisade om och om igen? Vad är du inte förstår?
Du vill Busch ska bryta mot jordabalken, släppa ett hus som kan leda till hon blir stämd av motpart om de inte förhandlar och förhandla med en motpart som inte gjort det lätt att förhandla med.
Om hon vek sig som du tror man kan göra vid en husaffär, så hade det även lett andra tror de kan göra samma sak mot andra politiker. Det hade även sänt en bild på Busch att hon vek sig utan ta tillbaka pengarna, bryta mot jordabalken och att hon är lätt att köra över.
Du kallar andra svagbegåvade men du har inte visat någon begåvning all i denna tråd. Inte ens förståelse för hur en husaffär går till.
Du har bara slängt ut dig hat mot busch och sen beklagar över ingen förstår något när folk informerar dig om hur saker går till.
Du verkar kämpa att få en rödgrön regering med felaktigheter hela tiden.
Om du vill en blå regering ska vinna, så kan du sluta med sprida felaktig information, sluta hata Busch och faktiskt rösta nästa år på ett blått parti.