Citat:
Ursprungligen postat av
K1ngen
Det är för eran egen och trådens skull som ni ska släppa servern, inte för Sidney Powell,Rudy Giuliani Nixter eller Jenna Ellis

Citat:
Ursprungligen postat av
Nixter
Tacksam för att jag skapat en vänsterkult kring servern i Tyskland. Denna kommer visas upp via PCAPs i nästa vecka.
Håll ögonen öppna !
Det är lite svårt för oss att hänga med resonemanget hos er i sekten. Du vill att vi skall släppa Frankfurtservern då den inte existerar och strax därefter bekräftar Nixter åter dess existens och att det nu är dags att visa upp den, redan nästa vecka är det dags för avtäckning. Det skall bli spännande.
För både du och Nixter kan ju inte bägge ha rätt. Och då han är ert sekt orakel och fått massor av hyllningar och stort erkännande från likasinnade i tråden, ligger det nog närmast till hands att han har rätt.
För inte menar du att Nixter ljuger?