Citat:
Ursprungligen postat av
analking
blir alla filmer fran sydafrika deletade fran nätet numera?? hittar inget nytt??
Man verkar lägga locket på, NBC News rapporterad först för några timmar sen om det här, snacka om långsamma.
Massmedierna är All In på BLM och så kommer det här med en massa galna negrer som bränner ner stora delar av ett land, börjar man visa upp det så dödar man av mycket av den BLM trans man satt stora delar av befolkningen i Väst under.
Den med förträffliga negrer som jagas och mördas av Polis (en snabb koll på t.ex. PoliceActivity och liknande Polisvideokanaler visar att negrer dödas av Polis för att de börjar dra vapen, attackerar snutarna osv.)
Precis som när tre BLM killar straffsumpade mot Italien i EM-finalen, men där kunde de rädda upp lite genom att några rashatade lite på straffsumparna, men det här med förträffliga negrer börjar få sig många många törnar nu. Så bättre för de att lägga locket på och rapportera väldigt sparsamt, bara skylla på att det är Sommar och nyhetstorka samt att alla är på semester inom Massmedia. Typ så.
Den här tråden äger ju världens MSM när det kommer till information om vad som händer i Sydafrika.
Citat:
Ursprungligen postat av
DomVitaBorjarFaNog
självklart.
dom vill inte att ni ska se hur det är att bo med negrer egentligen.
Lite kortare än min utläggning, men ungefär så här. Kort och koncist, bra.
Alla som bor nära negrer i Sverige vet hur jävla illa det är. Utlänningar överlag. Det är nästan bara pack som släppts in i Sverige.