Citat:
Ursprungligen postat av
Blaisen
Jag har märkt det också! Har hon fattat hur tufft ADHD faktiskt kan vara? Eller så är hon långsint för att han var taskig mot Tanja? Sotis för att Tanja tröstar och gullar med Simon ibland?
Något är annorlunda med Judit sedan några veckor tillbaka. Antingen har hon kommit in med en roll och nu börjar skalet krackelera eller så har något hänt som greppat tag i henne.
Hon kanske har bränt ut sig i en miljö som blir för mycket för henne. Spelet närmar sig miljonen. Stämningen med förändringar som att nominera varandra och folk som åker ut och kanske blir för mycket för henne att hantera.
Hon går hårt åt Simon som är tacksam att attackera eftersom ingen finns där att försvara honom. Hon verkar ha glidit ifrån Pedram och kanske ser saker hos honom som hon inte gillar. Tanja verkar ha roligare med Dennis än henne och hon ser andra (Dompa och Emelie) skapa relationer som hon inte har tillträde till. Svårt att veta men något är det som förändrat hennes mående.