På 7e plats med 46 sekunder och 15 sekunder...
På 6e plats med 45 sekunder och 44 tredjedelar...
På 5e plats med 43 sekunder och 32 fjärdedelar...
På 4e plats med 42 sekunder och 85 fäfjudetjundedelar...
Ingen skräll direkt, men hur fan kan Nardos vara så komplett värdelös i varenda tävling? Finns det inget hon är bra på förutom att skrika & vara dryg?
Hon får ändå vara glad att hon inte kissade och bajsade på sig, spydde eller dog som hon förutspådde. Hon har ändå dålig syn, allergi, är kort och har ärthjärna. Så man får ändå imponeras över att hon fullföljer tävlingarna.
Hon får vara ändå glad att hon inte kissade och bajsade på sig, spydde eller dog som hon förutspådde. Hon har ändå dålig syn, allergi, är kort och har ärthjärna. Så man får ändå imponeras över att hon fullföljer tävlingarna.
Jag är imponerad över att hon klarar sig på egen hand i verkliga livet. Dock inte övertygad om att så är fallet..
Frågan är om Nardos förlorar med flit för att inte ses som ett hot eller om hon är totalt värdelös som människa och inte kan något alls för hon kommer sist typ hela tiden.
På 7e plats med 46 sekunder och 15 sekunder...
På 6e plats med 45 sekunder och 44 tredjedelar...
På 5e plats med 43 sekunder och 32 fjärdedelar...
På 4e plats med 42 sekunder och 85 fäfjudetjundedelar...
Föga förvånande. Hennes arbetsliv består i att medverka i sunkiga dokusåpor. Om man är så djävla duktig på att räkna lär miljonen försvinna illa kvickt om hon mot all förmodan skulle vinna. Det gör Simon som är populärast i dom flesta kretsar. Gulliga Tanja var att ta i. Obildade Tanja hade passat bättre.
Pedram kommer sitta i finalen. Han visade till och med att han har knogjärn så den mannen går inte av för hackor. Ingen kommer någonsin våga lägga sin röst på charmtrollet. Mr Safe, him self.