Citat:
Ursprungligen postat av
E.wall
Alltså Oj vilket hat mot någon som Joel som absolut inte alls är något av det du påpekar Synd för dig att ingen håller med dig. INGET av det du beskriver stämmer överens med han som person så du har uppenbarligen hat som grundar sig i nåt annat. Så lägg ner med den här skiten tack så vi slipper höra. Gå och tänd en brasa eller nåt
Han är precis allt det jag påpekar, precis allt!
Synd att du är så blind att du inte ser det.
Men de flesta har aldrig ens observerat honom för andra deltagare stjäl allt rampljus.
Han är en fullblodad egoist när det kommer till diskussioner.
Ska alltid hävda sig, prata över alla andra, hetsa och påpeka att det hela tiden är hans tur att prata.
Varje gång det kommer in ett brev så tar det minst 10min innan Joel har förstått, alla får förklara flera gånger för honom och under tävlingar och uppgifters gång så lägger han till egna regler och spekulationer.
När han var befäl så blev han tillsagd 100ggr per dag att han inte får ge order utan generalernas tillstånd, han tog aldrig till sig informationen utan upprepade samma fel gång på gång.
När han får kritik eller blir utskälld av någon annan deltagare så är det som att ingen är hemma, han besvarar den aldrig utan stirrar tomt framför sig och låtsas som det regnar.
Eller som nu under telefontävlingen.
Flera deltagare försökte på snyggt sätt att be honom vara tystare, men direkt så bara ”nej jag måste få vara mig själv!!!”
Han tillåter ingen annan att vara sig själv, hans sköra känslor går först i alla lägen.
Han är fruktansvärd, punkt slut.