Citat:
Ursprungligen postat av
Jen1n1
Får jag fråga er en fråga här käre flashback?
Jag har alltid älskat Tanja, jag visste när hon skulle in att hon var perfekt och då tjafsa jag med människor här om att hon inte är den "typiska PH-deltagaren" som många dömde henne för direkt utan snarare mer BB-material och visste de pågrund av vad jag såg i PH.
Men här på flashback vill jag höra era åsikter. Visste ni vem hon var och isåfall hur tycker ni att hon är här? Ni som inte visste vem hon var, har hon växt på er och varför?

Hon är go men i fel säsong. Hennes positivitet hade varit behagligare i en mer infekterad grupp då hade det blivit bättre kontrast.
Hade jag varit en deltagare och hon klev in i huset så hade jag lämnat programmet, hon stal deras miljon. Hon hade nog haft goda chanser att vinna utan sitt nyblivna knappt ett år kändis med 100k följare men det kommer ändå bidra till att hon vinner finalen med hästlängder. Alla är tyvärr chanslösa tråkigt nog.
Tanja är ingen favorit för mig mest för att jag tycker att hon är ett orättvist tillskott men underbar är hon absolut.