2021-04-11, 08:53
  #133525
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Ridne
Adrian står som i "The Shining" i toadörren för att hålla koll vad som händer.. Psykfall.

”Here’s Poddy!”
2021-04-11, 08:54
  #133526
Medlem
Skönt att äntligen se Simon grina tidigare har vart fejk. Inga tårar och ett helt annat ljud.
Hoppas AD sätter Emelie för att knäcka tönt Dennis
2021-04-11, 08:54
  #133527
Medlem
DjPuttes avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Carnill
Jag håller med i det du skriver men Madde är ju kär och då är man ju så att man är trögfattad och griper efter halmstrån..
Han är så mjäkig och tänker bara på spelet. Det är väl bara att ta Madde åt sidan och säga som det är!

När vissa av dom inte visste att han var kvar i rummet och dom började prata om han och Madde så hade han väl kunnat säga till dom, i alla fall, att han inte känner något för Madde. Nej då, inte ens då.

Skulle inte förvåna mig om han kommer att hångla med Tanja mitt framför ögonen på Madde istället för att få slut på det här. En jäkla mes är vad han är.
Mes eller INTE men han har sagt tidigt att han vill ta det utanför huset med Madde inte inne i huset, Kan förstå varför på sitt sätt och han sade det också åt Madde då hon hängde löst 1:a gången också..

Men han klarar inte av spelet riktigt gode AD för han är synad just nu tyvärr och sitter med byxan nere vid knävecken utan att han ens fattar det, Motsatt till vad ni alla tycker och tänker det får man göra så har han känslor för Madde oavsett vad ni tror dem tar på varandra etc etc MEN hon tar inte klivet fullt ut och ställer krav på AD och frågar vad vill du..

Nej det går i en cirkel runt så allt som kommer är 3:e handsuppgifter till han för har Madde sagt rakt ut till han att hon älskar han nej där är nyckeln i skiten för skulle hon ta bladet ur käften och säga det hon känner och vill få ut av detta med AD måste han agera, Gissar likväl så kommer samma svar som ett mantra han vill lära känna folket i huset umgås och lära känna Madde bättre men han bommar det sistnämnda målet Madde och lära känna henne....

Enda som hjälper lås in båda i uppdragsrummet ombyggt till en lgh så dem får göra saker som ett par annars kommer han forts spela det dåliga spel in påbörjat!
2021-04-11, 08:59
  #133528
Medlem
Detta händer idag 11/4

FÖRMIDDAG
- Husmöte

EFTERMIDDAG
- Friluftsdag - lag tävlar mot varann

KVÄLL
- Förlorarna i tävlingen bjuder vinnarna på trerätters
2021-04-11, 09:09
  #133529
Medlem
Svart-Skalles avatar
Judith har tidigare sagt att hon har opererat magen. Är det någon som ser ett operationsärr på hennes mage öht? Jag gör det inte.
2021-04-11, 09:17
  #133530
Medlem
Stämmer det där med att AD har delat täcke med Nardos och kramat om henne hela natten?
2021-04-11, 09:18
  #133531
Avstängd
Helvete vilken bajskö, adrian din jävla egoist fitta
2021-04-11, 09:19
  #133532
Medlem
Kollade knappt igår eller inatt. Vem sov med vem? Dennis/Emelie? Madrian? Något snaskigt?
2021-04-11, 09:22
  #133533
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av MissLaughAlot
Kollade knappt igår eller inatt. Vem sov med vem? Dennis/Emelie? Madrian? Något snaskigt?

Såg ut som Mergim sov med Nardos
2021-04-11, 09:24
  #133534
Avstängd
Citat:
Ursprungligen postat av Hurtbullen10
Madde blir en helt annan person bredvid Adrian. Hon blir så tillgjord, garvar STORT åt allt, känns på tårna hela tiden ifall han råkar titta på henne så hon ska hinna titta tillbaka.

Nä. Det får vara bra nu. Kan Nardos fria till Adrian så lämnar de huset via nödutgång och drar till Eritrea båda två och puttar burk i någon by i bergen
Madde ska ut så snart som möjligt! jävla fitt rosanna nigger charles och bianca äckel ingrosso får ge fan i att rösta på ludret hon tillför INGET förutom förpestning
2021-04-11, 09:25
  #133535
Medlem
Lokhacks avatar
Citat:
Ursprungligen postat av cinnamonbon
”Here’s Poddy!”

🤣🤣🤣
2021-04-11, 09:26
  #133536
Avstängd
Vad är BK? bögklubben?
stäng av tanjas mic någon timme snälla orkar inte hennes RÖST

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in