Citat:
Ursprungligen postat av
Sar00
Förstå mig rätt, jag har älskat den här temat för folk vi inte trodde skulle tjafsa/bråka har gjort det men jag har inte kunnat låta bli att störa mig på människorna där inne och som du säger så har det varit väldigt mycket personliga påhopp. Det känns som man har sett helt nya sidor av vissa människor.
Kommer bli kul och se hur detta påverkar veckorna som kommer för den här veckan kommer definitivt lämna avtryck hos alla.
Jag håller med, kontentan av denna vecka ska bli väldigt spännande att se. Har varit många situationer man har skruvat på sig nervöst i soffan och trott att det ska smälla.
Tänker att man hade kunnat ta in en eller två generaler som kom in några gånger om dagen och höll i alla övningar för att minska den psykiska påfrestningen och ”mobbingen” som ändå uppträtt mellan vissa. Saaaaamtidigt gillar jag upplägget då det ändå handlar om en miljon och att man vet lite vad man ger sig in på. Lite mixad i detta ärligt talat.