Citat:
Ursprungligen postat av
Ketchupalskaren
Sorry om du tar illa upp men i min värld får man vara elak. Men ja, det kanske var grovt för de som är känsliga för just det ämnet.
Nja, det är väl inte ett känsligt ämne just personligen för mig med barn, har aldrig själv försökt på ngt vis.
- Men du skrev ju själv att din enda uppfattning av henne kom från "en nyhetssida". Då vill jag, som har en annan, kanske mer personlig uppfattning, få nämna att;
Annica är i mina ögon en stark tjej som lyckades lämna en idiot. Inte bara en idiot, utan en, i mina ögon, psykopat. Inte jätteenkelt tyvärr.
Man eller du, får väl vara hur elak man vill. Ville bara säga min åsikt.
Sedan tycker jag att, precis som att dina föräldrar fick chansen att få dig - och mina mig - att vem som helst (som nu råkar kunna, av rent slumpmässiga skäl) kan, och har rätt, till att få barn.. Känns som en riktigt dålig grej att liksom skriva ngt elakt om. Så tycker jag bara.