Citat:
Ursprungligen postat av
Gnomegirl
Lol, sorry har suttit i videokonferens med ett helt gäng Nardostyper så både trumhinnor och hjärna är helt körda.
Själv får jag varken dricka eller dra i mig något annat denna säsong, (kanske är därför jag är extra hatisk mot deltagarna i år

) så jag skålar med dig i kaffe istället.
Jag undrar förresten om hon verkligen fick välja sina middagsgäster själv eller om det var BB som talade om för henne hur hon skulle välja.
MVH/Gnomegirl.
Får se om jag förlåter dig. Om du blir riktigt upprörd senare så är allt glömt! Förstår precis vilka typer du haft att göra med. Hade inte stått ut utan alkohol fast jag får utbrott på folket i huset och har inne på fyllan!
Hon hade säkert fått ett brev innan i smyg. Varför skulle hon annars valt Viktoria? Har de ens pratat med varandra?