Citat:
Ursprungligen postat av
Ludetplommon
Synd sånt fint par annars! Jag kommer be en sista bön innan jag lägger mig i alla fall haha
Vad pratade Joel, Madeleine och Emelie om på utgången? Hann inte se. Såg vars hur dom gick in.
Om hur det har blivit mycket mer naket på sistonde och att (emelie sa)det är fel av tess att ena sekunden säga att hon inte vill ha något med pedram och nästa sekund trycka upp pattarna i hans ansikte eller ngt sånt.
Sen pratade de om att de vill ha fler killar i huset, helst snygga. Och att emelie skulle kunna ge upp miljonen för den rätta killen. Kändes mer som att Madde intervjuade emelie än en riktig konversation för att vara helt ärlig.
+ tycker också att de var ett fint par. shippade dem starkt men emelie håller sig så långt borta från Ad som möjligt och undviker ögonkontakt med honom nu. Antingen så måste AD erkänna att han har känslor för henne NU IKVÄLL eller så förblir det heeeeeeeelt torrt från hennes sida. Just nu ligger hon så långt bort från AD som möjligt utan att kunna få ögonkontakt med honom OCH med hela kroppen vänd ifrån honom