Citat:
Ursprungligen postat av
Ketchupalskaren
Fast nej. Det är inte en svår sak att erkänna om man gjort bort sig till en närstående. Det är svårare att stå tyst under en timme och inte berätta utan låtsas som att man inte gjort det. Om man är en vettig människa. Men fega och falska människor tycker kanske det är svårt.
Fan vad rätt du har. Efterspelet var lika fegt som att rösta på Katti från första början. Jag förstår att många andra gjorde det men absolut inte Steph.
Jag gillar Steph och hon är på rätt sida (med Simon) men tycker att hon varit i en dipp länge nu. Känner inte igen henne alls sen första veckan.
Hade jag fått rösta mellan dessa 4 idag så hade jag räddat Katti. Utan att ens tveka. Men jag tror att en till kommer bli immun innan måndag, hoppas det blir en sån där tittarräddning som kommer upp på skärmen med en nedräkning. Det var kul